IPHONE 6'NIN BİLGİLERİ SIZDI!

Apple’ın merakla beklenen cihazı iPhone 6 yabancı ülkelerin bazı sitelerinde listelenmeye başladı. Daha öncelerde orataya atılan bilgiler ile karşılaştırıldığında iPhone 6’nın piyasaya çıkış tarihi az çok kestirilebiliyor.

Android kullanıcılarının bile merakla beklediği iPhone 6’dan yeni dedikodular gelmeye devam ediyor. Şimdilik uzakdoğu ülkelerinde dedikodusu büyüyen iPhone 6 Amazon’un Japonya sitesinde listelenmeye başlandı.

Amazon’da yer alan bilgilere göre önce ki dedikodularda bahsedilen 4.7 inç ekran ile piyasaya geliyor. Apple iPhone 6’nın boyutları ile 13×6.5×0.7 santimetre. Bu cihazın ağırlığının ise 113 gram olduğu görülüyor.

“iPhone 6 ne zaman çıkacak?” sorusuna cevap ise 30 Eylül 2014 tarihinde stoklarda ki yerini alacağı yönünde. Apple firması tarafından Eylül ayında resmi olarak tanıtılması beklenen iPhone 6, Eylül sonunda stoklara giriyor. iPhone 6 64 GB versiyonu Amazon Japonya’da $1380 olarak belirtilmiş. Hepimizin merakla beklediği bu cihaz için bakalım önümüzde ki günlerde ne tarz dedikodular çıkacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir