Gizlilik politikası

Sanalport.net’un kişisel bilgilerinize önem verdiğini bilmelisiniz. Herhangi bir konuda yorum gönderirken girdiğiniz özel bilgileriniz sistemde şifreli olarak saklanmaktadır ve hiç kimse bu özel bilgilere ulaşamaz.

Sanalport.net’e üye olurken girdiğiniz e-mail adresiniz ve adınız soyadınızdan başka hiç bir bilgi talep edilmemektedir. Eğer böyle bilgileri girmeye yönlendiriliyorsanız adres çubuğunuzdaki adresin sanalport.net olmasına dikkat ediniz.

Sanalport.net aynı zamanda bilgisayarınızdan cookie ( çerez )’leri okuyabildiği için, sanalport’a tekrar uğradığınızda sizi tanıyacaktır ve herhangi bir konuda, e-mail veya adınızı yazmanızı istemeyecektir.

Sanalport.net’e üye olurken girdiğiniz e-mail adresiniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır. Ticari olarak kullanılmayacaktır.

Sanalport’a üye olduktan sonra kişisel profilinize girdiğiniz bilgileriniz sanalport.net’i bağlamaz. Herhangi bir site açığında bu bilgilerin açığa çıkmasından dolayı yöneticiler sorumlu tutulamaz.

Sanalport’u nasıl kullanacağınıza dair bilgileri site yöneticilerinden isteyebilirsiniz.

Sanalport’ta göndereceğiniz her türlü bilgi tarafımızdan sıkıca saklanıyor ama bunu garanti edemiyoruz.

Siteye giren tüm kullanıcıların gizlilik politikamızı okuduğunu ve kabul ettiğini varsayıyoruz. Bu bilgiler belirsiz zaman dilimlerinde değişebilir. Bu bilgileri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir