Dede Makine ve Dolum Teknolojileri Sanayi

Dede Makine ve Dolum Teknolojileri Sanayi

Dede Makine olarak tecrübe ve bilgi birikimimizi, günümüz teknolojileri ile birleştirerek 30 yıldır size en iyi ve uygun çözümleri sunmaktadır. Hem satış öncesi hem de satış sonrası için müşteri memnuniyeti, profesyonel yaklaşım ve kaliteden ödün vermeden yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Dede makine özellikle gıda, kozmetik, boya, kimya ve ilaç sanayileri için dolum makinaları( sıvı dolum makinası, bal dolum makinası vs.), etiketleme makinası, kapak kapatma makinaları, şişe temizleme makinaları ve bunları tamamlayıcı ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Makinalarımızın sağlam, kaliteli, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve kullanıcılar açısından konforlu olmaları firmamızın iç ve dış piyasalarda tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır. Makinalarımızı günümüz teknolojileri ve uluslararası markaların ürünleri ile birleştirerek kaliteli ve müşteri memnuniyeti açısından her geçen gün kendimizi geliştirme devam etmekteyiz. Makine üretimde CE standartlarında, yüksek kaliteli, sağlam ve yüksek performanslı makineler üretiriz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın öngördüğü şekilde garanti süreleri 2 yıl olan makinalarımızın tesliminde kullanım kitabı, elektrik ve hava şeması, yedek parça listesi verilir. Satış sonrasında, ihtiyaç halinde her türlü, yedek parça ve teknik desteği, konusunda uzman teknik servis ekibimiz ile en kısa sürede sağlarız.

Dede makine ürettiği dolum makinaları, etiketleme makinaları, kapak kapatma makinaları, şişe temizleme makinaları gibi geniş ürün yelpazesi verdiği hizmet ile daima yanınızda.

 

One Reply to “Dede Makine ve Dolum Teknolojileri Sanayi”

  1. Tüm sanayiler için otomatik ve yarı otomatik dolum makinası imalatı yapmaktayız.

    Yılların getirdiği bilgi ve tecrübeyle dolum makinası imalatında son teknolojiyi kullanmaktayız. Üretimlerimizi tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

    Tüm sanayi tipi dolum makinası üretimi gerçekleştirmekteyiz. Sizler için uzun vadeli ve en ekonomik dolum makinası çözümleri üretiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir