Cumali Ceber Allah Seni Alsın 2018 Filmi

Yerli filmler son zamanlarda komedi türünde yer alacak olan projelere yer vermeye devam ederek; yeni yeni hikayelerin çekimleri sürekli olarak kendini gösteriyor. Bu tür filmlerin arasında yer alan son film ise Cumali Ceber Allah Seni Alsın adıyla dikkat çeken projelerden bir tanesi olarak kendini gösteriyor. HD film izle seçenekleri ile yerli komedi severlere ulaştırılacak olan bu proje kapsamında seyirciler sinema salonlarına akın akın ilerleyecek gibi görünüyor.

Cumali Ceber Allah Seni Alsın adlı yapım 2018 filmleri adı altında kendini gösteren bir proje olarak kendini göstermekle beraber; Vine fenomeni olan Halil İbrahim Söyletmez tarafından oluşturulan bir proje olarak değerlendirilmektedir. Vine adı verilen kısan videolarında yer verdiği Cumali Ceber karakterinin ilgi görmesi üzerine sinema salonlarında da boy gösterebilecek potansiyele sahip olduğu düşünülmekte olup; bu alanda kendini gösteren yerli komedi türündeki filmler arasında da yer almaya başlamaktadır.

Cumali Ceber Allah Seni Alsın adlı yapım; yerli filmler türünde yer almasının yanında komedi türündeki projelerden bir tanesi olarak da kendini göstermektedir. Halil Söyletmez , Serkan Şengül , Ferhat Göçer , Gökhan Keser , Doğa Konakoğlu isimleri ile ilgi çeken bu komedi filmi; sinema salonlarında kapalı gişede gösterime girecek bir film projesi olarak da adından söz ettirmeye başlayacak olan filmlerden bir tanesi olarak kendini gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir