Acil nakit için bize ulaşın

Türkiyenin en köklü kredi danışmanlık firması olan bize  bize başvurun rahat edin. Hiç bir soruya ve evrak talebine maruz kalmayarak ihtiyacınızı kolaylıkla giderin. Üstelik başvuru aşamamızda oldukça kolaydır. Her an yanınızda bulunan internet üzerinden “kredi danışmanlık firmaları” adı altında giriş yaptığınızda tarafınıza listelenmekte olan linklerden en üstte bulunan linke tıkladığınızda bize ulaşım sağlamış olmaktasınız. Firma sitemiz “biz kredinizi çekelim siz ödeyin” üzerinden  sırasıyla size tarif edeceğimiz adımları uygulayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

-Öncelikle sayfada yer alan iletişim portalı üzerine geliniz.

-Portalda tarafınızdan talep edilmekte olan bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. İstenilen isim, soy isim, iletişim bilgileri, adres, ihtiyacınız olan tutar,ödeme vadesi,talep nedeni gibi soruların yanıtlanması,

– Gönder butonuna tıklanması sonucunda tarafımıza ulaşan bilgileriniz doğrultusunda danışman arkadaşlarımız tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra muhtemelen aynı gün içerisinde bırakmış olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza geri dönüş sağlanarak size gerekli bilgilerin aktarımı yapılacaktır. Birlikte karar verilen geri ödeme vadesi sonrasında sizin banka kurumlarından çeşitli nedenler ile çekemediğiniz bireysel kredinizi bizim anlaşmalı olduğumuz banka kurumları aracılığı ile biz sizin adınıza çekiyoruz. Size sadece geri ödemelerini yapmak kalıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir